Szkolenie z lakierowania pojazdów samochodowych

Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie planuje od nowego roku szkolnego, poszerzyć ofertę kształcenia o nowe zawody: blacharz samochodowy (symbol cyfrowy 721306) oraz lakiernik samochodowy (symbol cyfrowy 713209). W związku z tym, dnia 2 marca 2019 roku (sobota) nauczyciele CKP wzięli udział w szkoleniu/stażu zorganizowanym przez przedsiębiorstwo Sołek Cars z Lutoryża, na którym zapoznali się z nowoczesnymi materiałami oraz technikami lakierowania pojazdów samochodowych.  Następne szkoleniem odbędzie się z zakresu napraw blacharskich. Dyrektor CKP i nauczyciele  bardzo dziękują Właścicielom Firmy Sołek Cars  a szczególnie Panu kierownikowi Dariuszowi P. za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę.