Wojewódzki konkurs “Technika i motoryzacja to moja pasja”

Wojewódzki konkurs

“Technika i motoryzacja to moja pasja”

W dniu 12.12.2016r uczniowie Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie z klasy 4TPM Grzegorz Wojnarowski i Mateusz Dziok wzięli udział w wojewódzkim konkursie “technika i motoryzacja to moja pasja”organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu. Turniej składał się z dwóch części:pierwszej  pisemnej w której zawodnicy musieli zmierzyć się z 20 pytaniami teoretycznymi wielokrotnego wyboru obejmującymi zagadnienia techniczno-motoryzacyjne oraz drugiej części -praktycznej obejmującej diagnostykę pojazdów samochodowych. Uczeń Grzegorz Wojnarowski uzyskał awans do finału w którym udział brało pięciu uczniów z najlepszymi wynikami po części pierwszej zajmując w finale III miejsce za które otrzymał puchar oraz pamiątkowy dyplom. W konkursie brali udział uczniowie z województwa podkarpackiego. Opiekunem merytorycznym uczniów był Mariusz Domaradzki.