Rekolekcje wielkopostne 2020

Uczniowie Odbywający zajęcia w CKZ Dobrzechów w dniach 9-11 marzec ( Rekolekcje wielkopostne) zgłaszają się na plac kościelny przed wejściem bocznym do kościoła. Tam nauczyciel opiekujący się daną klasą sprawdzi obecność. W czasie rekolekcji nauczyciel wraz z uczniami przebywa w kościele.

 Prosimy aby uczniowie siadali klasami w ławkach kościelnych.

Poniedziałek 9 marca

Uczniowie klas II m, i III m  zgłaszają się na plac kościelny godz. 8.45 ( sprawdzanie obecności kl. II m Czaczkowski A. , kl. III m Nowak W., II o Wrona Mateusz ),

9.00 – konferencja,

10.00 – droga krzyżowa.

po rekolekcjach około godz. 10.30 będzie podstawiony autobus i uczniowie wraz z nauczycielami  wracają na zajęcia do CKZ. Kl. II o –  po rekolekcjach zwolniona do domu.

Wtorek 10 marca

Uczniowie klas I TP. I TPp, II m, I TM i TMp,II o,   zgłaszają się na plac kościelny godz. 8.45     ( sprawdzanie obecności kl. II m Błądziński P. i J, I TM Wrona M. i Bobek R. kl. II o R. Bobek., I TP i TPp  Gadamski W.)

9.00 – konferencja,

9.45 –  adoracja i spowiedź.

po rekolekcjach około godz. 10.30 będzie podstawiony autobus i uczniowie wraz z nauczycielami  wracają na zajęcia do CKZ.    Kl. II o oraz II m  –  po rekolekcjach zwolniona do domu.

Środa 11 marca

Uczniowie klas I o i op, Im, I mp,   zgłaszają się na plac kościelny godz. 7.50 ( sprawdzanie obecności kl. I m Błądziński J., I o Złotek D., I op Nowak W, I mp.  Bobek R. I m  Błądziński J.)

8.00 – Msza święta na zakończenie rekolekcji.

Po rekolekcjach o godz. 9.00 będzie podstawiony autobus i uczniowie wraz z nauczycielami  wracają na zajęcia do CKZ.