Mistrzostwa Mechaników – wyniki etapu szkolnego

Miło nam poinformować, że w dniu 01 i 02.03.2023 w CKZ Dobrzechów odbyły się szkolne Mistrzostwa Mechaników. Wzięło w nim udział 39 uczniów klas 1,2,3 i 4 Technik pojazdów samochodowych oraz uczniowie klasy 1 mechanik pojazdów samochodowych. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru, wykorzystując swoje telefony. W etapie szkolnym najlepszy wynik osiągnęli uczniowie klasy 2 Technik pojazdów samochodowych Oskar S. i Szymon U. oraz uczeń klasy 3 Technik pojazdów samochodowych  Kamil J. i 1 Technik pojazdów samochodowych Kacper T. .Wyżej wymienieni uczniowie wezmą udział w półfinale Mistrzostw Mechaników. Serdecznie gratulujemy wyniku oraz dziękujemy wszystkim uczniom za udział.